Wiosenna pisanka

Z okazji Świąt Wielkanocnych 2018 na Rynku Głównym - Plac Kościuszki  w Konstantynowie Łódzkim, zostaną zainstalowane wielobarwne  formy przestrzenne. Pisanki, baranki, króliczki, wiatraki i zagroda z żywymi kurkami i królikami. W Muzeum Tramwaju będziemy mogli obejrzeć wykonane przez dzieci, młodzież i mieszkańców naszego miasta, własnoręcznie ozdabiane kolorowymi tasiemkami, wstążkami, bibułkami, a nawet makaronem i kawą, czy też fasolą itp. "Mega pisanki".

Z naszej szkoły przystąpiła do tego projektu Miejskiego Ośrodka Kultury cała klasa II c i indywidualnie Zuzanna Kaczmarek wraz z mamą i tatą, wykonując jedyną w swoim rodzaju WIOSENNĄ PISANKĘ z kwiatów wycinanych z kolorowego papieru. Całość prezentacji można będzie podziwiać już od piątku w tramwaju, a resztę instalacji na rynku od niedzieli.

Zapraszamy!