Jesteśmy ciekawi...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/stad oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Grupa artystyczna Szkoły Podstawowej nr 1 wzięła udział w pierwszym spotkaniu projektu JESTEM STĄD IV,  które miało miejsce w Galerii „Ogród sztuki” w czwartek 21.09.2017 r. Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i został stworzony przez Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne ZACHODNIA.

Młodzież wykonała własne emotikony oraz mapę miasta Konstantynowa Łódzkiego, gdzie w formie piktogramów określała wszystkie miejsca charakterystyczne dla naszego miasta. Kolejne spotkania przed nami!!! Jesteśmy ciekawi, jakie ślady pozostawią po sobie uczniowie?

{gallery}/phocagallery/2017-2018/stad{/gallery}