Nauka kodowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom. Corocznie nasza szkoła dołącza do miliona organizatorów i uczestników którzy inspirują rozwój kodowania, myślenia obliczeniowego by rozwijać nowe pomysły i wprowadzać innowacje na przyszłość.

W tym roku projekt UE jest realizowany w terminie 9-24 października 2021 roku. W naszej szkole proponujemy na zajęciach dydaktycznych szeroki wachlarz tematów dla programistów. W klasie IV - mBot na drodze publicznej, w klasie V - koncert muzyczny z mBotem, w klasie VI - mBot w zastosowaniach praktycznych (fotokomórka, telebim), w klasie VIII - Moje hobby (witryna www z CSS) i w klasie  VIII - Algebra z Python'em.

Więcej szczegółów w witrynie projektu!