...za niebywałą determinację...
W etapie szkolnym I Miejskiego Konkursu Fotograficznego NIEPODLEGŁA W OCZACH DZIECI I MŁODZIEŻY Nagrody grupowe za największą ilość wykonanych zdjęć o walorach artystycznych otrzymały następujące klasy:
VI a - za pomysłowość, dobór odpowiedniej przestrzeni do kadru i nawiązanie do symboli narodowych
VI b - za wartości patriotyczne i wykorzystanie lokalnych symboli - herbu miasta i loga oraz indywidualnie uczennice Wiktoria Szymczak i Wesołowska Alicja (prace w dokumentacji MOK) za niebywałą determinację w tworzeniu oraz poszukiwaniu odpowiedniego tematu do zdjęć.
Brawo!!! Wystawę najlepszych prac fotograficznych etapu szkolnego, możecie oglądać na zorganizowanej szkolnej wystawie z okazji 11 Listopada Narodowego Święta Niepodległości.