W I Miejskim Konkursie Fotograficznym pt. NIEPODLEGŁA W OCZACH DZIECI I MŁODZIEŻY - Konstantynów 2019 zorganizowanym z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim nagrody otrzymali:

Zwycięzcy
Zuzanna Krylecka "Niepodległa Polska".

1. Alicja Rumowicz  "Święto Niepodległości w Konstantynowie".

2. Bartosz Bartczak "Radość z Niepodległej".

3. Klaudia Łukaszewska "Polacy chcą Niepodległości, lecz pragnęliby, aby ta niepodległość kosztowała dwa grosze i dwie krople krwi - a Niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale i bardzo kosztownym" J. Piłsudski.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym dzieciom i młodzieży z naszej szkoły wspaniałego wyniku oraz pomysłów na realizację zdjęć. Walory artystyczne przenikające przez kadry wykonanych fotografii oraz momenty uchwycone w perspektywie naszego miasta, świadczą o niesłychanej wrażliwości na otaczający świat. Są pamiątką chwili i zostaną w naszych sercach, jako dokument przemijającej rzeczywistości. Dziękujemy!!!