... uczestniczyła w wernisażu artystki...

Piątek 11 października b. r. stał  się kulturalną ucztą dla uczniów  klasy 7b SP 1 w Konstantynowie Łódzkim. O godzinie 14.14 Galeria OGRÓD SZTUKI otworzyła swoje podwoje w Nowym Roku Kulturalnym 2019/2020 wystawą KALINY WYBRAŃSKIEJ pt. ZAZNACZ WSZYSTKO - grafika komunikacja wizualna.

Młodzież uczestniczyła w wernisażu artystki, wysłuchała prezentacji dotyczącej jej biografii i wzięła udział w warsztatach twórczych  z linorytu. Ta jedna z najstarszych technik graficznych i możliwość poznania na żywo procesu powstawania druku wypukłego,  stała się dla wszystkich pasjonującą odkrywczą "zabawą" że sztuką. Klasa bawiła się na 6 z plusem i tak reprezentowała naszą szkołę.

Dziękuję wychowawczyni Pani Joannie Szczesio-Gawrońskiej za zaangażowanie , młodzieży za wspaniałe prace, Pani dyrektor MOK Lenie Podsiadła za zaufanie, a Panu dyrektorowi SP 1 za nieustanne pozytywne wsparcie, wszystkich działań kulturalnych.