Kochani głosujemy!!!

Kochani głosujemy na ogólnopolski projekt edukacyjny pt."Szkolna ławka przyjaciółek"  - AKADEMIA Dojrzewania Lactacyd.

W projekcie wzięły udział dwie drużyny z klas IV c - Amelia Osiecka, Kaja Ilska, Maja Dróżdż i Maja Wybrańska i z klasy VI b - Natasza Stańczak, Natalia Młynarczyk, Basia Szczucka, Zosia Orłowska, Maria Sobczak, Olga Buczek, Zuzia Sobczyk.

Na stronie konkursu www.akademia-dojrzewania.pl znajdziecie zdjęcia ławek wykonanych zgodnie z regulaminem na podane poniżej dwa tematy;

1. "Realizuj marzenia" - drugie zadanie konkursu wykonane od 16 lutego  do 31 marca 2023.

2. "Jesteś dla nas ważna" - trzecie zadanie konkursu wykonane od 1 kwietnia do 15 maja 2023.

Do wygrania dla szkół - bony Sodexo - 5 x 1000 zł. Nagrody dla uczennic - zestawy Lactacyd.

W projekcie:

* Wgrywanie prac konkursowych - od 1 stycznia do 16 maja 2023

* Głosowanie na prace konkursowe - od 17 maja do 31 maja 2023

* Wybór prac przez Jury - od 1 czerwca do 8 czerwca 2023

Wyniki na stronie www.akademia-dojrzewania.pl 12 czerwca do godz. 14.00.

Od 17.05.2023 szukamy zdjęć ławeczek w galerii prac konkursowych na stornie projektu z naszej szkoły SP1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim i głosujemy!!!
Liczymy na Was kochani!!!

Opiekun merytoryczny projektu edukacyjnego p. Monika Śniegucka, opiekun artystyczny Wiesława Przybyło-Cieślik.