RADOŚĆ, RODZINA, DOM

Uczniowie klasa VI b i dzieci ze świetlicy klasy III c i III d wzięły udział w szkolnym projekcie profilaktycznych pt."Przyjazna szkoła - radosne dzieci". Akcja trwała miesiąc, gdzie w efekcie końcowym mogliśmy podziwiać prace grupowe rysunkowo - malarskie nawiązujące do SZKOŁY i RODZINY oraz barwne prace indywidualne, przedstawiające budynek szkoły malowany z wyobraźni. Pomysłowość w interpretacji tematu i kreacja artystyczna dzieci to fascynująca przygoda mówiąca wiele o budynku, a także atmosferze panującej w naszej szkole. RADOŚĆ, RODZINA, DOM i jego smaki oraz zapachy, te słowa najczęściej pojawiały się we wszystkich wspaniałych i kreatywnych kompozycjach. Gratulacje dla Was!!!

Opieka artystyczna nad projektem Wiesława Przybyło-Cieślik, opieka merytoryczna Jolanta Sobczyńska.