W naszej szkole powstał nowy Mural o tematyce bajkowej. Dziewczynki z koła plastycznego Lena, Natasza i Weronika z klasy IV a stworzyły kompozycję w formie kolorowanki z elementami nawiązującymi do op-artu, a więc iluzji optycznej dotyczącej w tym przypadku zarówno koloru, jak i linii. Wielobarwna praca to wyobraźnia dziecka i wizja bajkowego świata, gdzie natura staje się barwną "opowieścią" i jednocześnie inspiracją dla małego artysty.

Korytarz dolny zyskał nowego wymiaru, a w trakcie zbliżającego się w przyszłym tygodniu Dnia Otwartego Szkoły (7.03.2023 we wtorek w godz.17.00 - 19.00) stanie się tłem wspólnych działań artystycznych dla wszystkich uczestników wydarzenia i zwiedzających gości.