Bal karnawałowy to zabawa i radość. W tym roku szczególny, bo na sali gimnastycznej, gdzie dekoracje powstawały spontanicznie i wszystkie dzieci brały udział w zdobieniu ścian bibułą kolorową i balonami. Wspólnie uczniowie z nauczycielami stworzyli klimat jedyny i swoisty tego dnia. Barwne pomysłowe stroje i chęć zabawy była tak wielka, że muzyka stała się tylko tłem do doskonałej prezentacji wszystkich przygotowanych przez dzieci kostiumów. Najciekawsze nawiązywały do zdrowego żywienia i eko produktów. Wspaniałe nauczycielki pełne pasji i energii, które przygotowały bal to p. Magdalena Dylewska, p.Anna Bielecka, p.Jolanta Sobczyńska, p.Magdalena Lotka, p.Ewelina Kubiak, p.Wioletta Świerczewska, p.Aneta Jóźwiak-Sudak i uczniowie z koła plastycznego kl. VII Wiktor, Maciek i Michał.

Nagrodzeni:

Antoni Sobczyk kl. I d- wychowawczyni p. Magdalena Lotka.

Filip Stachowski kl.I c - wychowawczyni p. Wioletta Świerczewska.

Wiktor Waliz kl. III c - wychowawczyni p. Jolanta Sobczyńska.

Zuzanna Sobczyk kl.VI b - wychowawczyni p. Wiesława Przybyło-Cieślik.

Gratulujemy!!!