6 grudnia przedszkolaki z grupy 0A oraz ich rodzice i dziadkowe wzięli udział w Mikołajkowych Warsztatach Plastycznych. W czasie zajęć opiekunowie mogli obserwować zaangażowanie swoich pociech w wykonywaniu ozdób świątecznych.
Wspólne wykonywanie ozdób bożonarodzeniowych rozbudzało kreatywność oraz rozwijało zdolności manualne przedszkolaków. Dzielni rodzice i dziadkowie z chęcią wykonywali bombki, kolorowe drzewka i gwiazdki, które zagościły na naszej grupowej choince. Sala mieniła się różnorodnymi kolorami farb, bibuł, papierów i brokatów. Dzieci z pomocą rodziców udekorowały świąteczne drzewko, które zdobi naszą szkolną salę. W tle słychać było świąteczną muzykę, która każdy z chęcią nucił pod nosem.
Po zakończonych warsztatach opiekunowie z dziećmi udali się na słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy rodzicom i dziadkom za udział w warsztatach oraz za przygotowanie słodkiego poczęstunku.
Wychowawczynie Oddziału 0A