6 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy, który już na stałe wszedł do kalendarza imprez naszej szkoły. Jego celem było nie tylko wprowadzenie dzieci w świąteczny nastrój, ale także rozwijanie sprawności ruchowej poprzez udział dzieci w konkurencjach ruchowych, wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej oraz edukacja przez zabawę. Dzieci ubrane w mikołajkowe czapeczki zmagały się z różnymi konkurencjami, które przygotowane były przez wychowawców klas oraz nauczyciela wychowania fizycznego - pana Tomasza Wdówkę. Zabawę muzyczną w języku angielskim przy akompaniamencie Jingle Bells poprowadziła pani Izabela Bandkowską.

Mikołajkowy Turniej Sportowy był wspaniałą zabawą propagującą aktywność ruchową. Na zakończenie sportowych zmagań dzieci otrzymały pamiątkowe, kreatywne dyplomy.

Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej.