W roku szkolnym 2022/2023 dyżur wakacyjny odbywa się w  Szkole Podstawowej Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim w budynku przy ul. Łódzkiej  117, w terminie od 1 do 31 lipca 2023 r. w godz. 7.00 – 17.00

Dyżur wakacyjny jest organizowany wyłącznie dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzki, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia opieki nad dzieckiem.

Prosimy Rodziców o rozważne podejmowanie decyzji i dokładne deklarowanie czasu ewentualnego pobytu dziecka w oddziałach przedszkolnych.

W celu zapisu dziecka na dyżur wakacyjny należy pobrać kartę informacyjną dostępną w obu budynkach szkoły.

Wypełnioną kartę należy złożyć w terminie do 18 maja 2023 r.  w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Łódzkiej 5/7.