W związku ze zbliżającymi się  1, 2 i 3 Maja  przedszkolaki z oddziałów 0p1 i 0p2 przygotowały mały występ wraz ze swoimi Paniami. Uczciły tym samym pamięć o Święcie Pracy, Fladze Polskiej i Konstytucji 3 Maja. Podczas występu przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności muzyczne i rytmiczne przy piosence "Czerwień to miłość, biel serce czyste".  Dzięki takim występom dzieci kształtują przynależność narodową, poznają tradycję związane z obchodzeniem świąt państwowych. Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie odpowiednich strojów dla dzieci tego dnia. Efekty pracy przedszkolaków można podziwiać w filmiku umieszczonym poniżej.

Wszystkim tym, którzy postanowili odpocząć podczas długiego weekendu, życzymy słonecznej pogody, bezpiecznych podróży, ostrożności i rozwagi podczas spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy do obejrzenia występu.

Wychowawcy grup 0p1 0p2