Światowy Dzień Teatru przypadający na 27 marca oraz wiosna, która coraz odważniej rozkwita wokół nas, były inspiracją do zorganizowania warsztatów teatralnych w naszej szkole. Wzięły  w nich udział klasy IVa i Vb. Joga z wdzięcznością za piękny świat, poprowadzona przez panią Paulinę Kowalczyk, spodobała się dzieciom bardzo. Ruchem ciała odtwarzali za instruktorem piękny rytm budzącego się życia. Warsztaty teatralne poprowadziła  pani Justyna Cieślik-Płusa, zaczarowując rzeczywistość w magię teatru. Ćwiczenia  ruchowe, oddechowe i z wykorzystaniem rekwizytów uświadamiały uczniom, że nawet nasze codzienne czynności mogą być niezwykle.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, piękne emocje i poszerzenie naszych horyzontów myślowych i duchowych.

Wychowawcy kl. IVa i Vb