Dziś Dzień Edukacji Narodowej. W dniu dzisiejszym nie było zajęć dydaktycznych. Dzieci od rana bawiły się wspólnie. W międzyczasie brały udział w próbie generalnej, a przed obiadem w naszej grupie odbyło się uroczyste "Pasowanie na Przedszkolaka". Dzieci wystąpiły przed Panią Dyrektor Małgorzatą Winiarczyk. Zaśpiewały piosenkę "Dymy jesienne", do której wykonały małą inscenizację. Powiedziały wierszyk "Idzie sobie przedszkolaczek", następnie powtarzały po cioci Ani słowa ślubowania. Pani Dyrektor dotykając dłonią ramienia każdego przedszkolaka wypowiadała słowa "Pasuję Cię na przedszkolaka w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi" i wręczała dyplomy oraz odznaki. Pani Winiarczyk wręczyła również grupie nowe gry i zabawki, które będą umilać czas wolny naszym przedszkolakom. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Bardzo dziękujemy Wam Rodzicom za pamięć, piękne kwiaty, słodkie niespodzianki i moc życzeń, które  od Państwa otrzymałyśmy.