Jesień w pełni. W trakcie spacerów i podwórkowych zabaw coraz częściej dostrzegamy wyraźne zmiany zachodzące w przyrodzie. Poranki, wieczory stają się coraz chłodniejsze i dlatego musimy dostosowywać nasz ubiór do zmieniającej się aury. Świat zwierząt również przygotowuje się do nadejścia zimy. Na lekcji przyrody klasa III a dzięki nowej pracowni komputerowej  mogła szukać w internecie informacji o skrzydlatych przyjaciołach-ptakach i ich zimowych zwyczajach.  Mobilną pracownię komputerowa,  otrzymaliśmy dzięki konkursowi wygranemu przez uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy naszym starszym kolegom i koleżankom z klasy VII b Klaudii Łukaszewskiej, Alicji Rumowicz, Wiktorowi Walczakowi i Janowi Kozłowskiemu za podarowanie nam takiej pracowni. Dzięki Waszej kreatywności i zaangażowaniu mamy możliwość korzystania w czasie codziennych lekcji z nowoczesnych technologii. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.