We wtorek 5 października klasa 4 a i 4b z wychowawcami i p. Ewą Pawlak wybrały się na wycieczkę integracyjną. Atrakcji było co niemiara, począwszy od jazdy autokarem pełnej opowieści pilota i śmiechu dzieci, przez zwiedzenie Łęczycy, po gry i zabawy w wiosce indiańskiej. Dzieci poznały historię średniowiecznego grodu Łęczyca, tajemnice zamku z wieżą o charakterze więzienia oraz legendę słynnego diabła Boruty. Edukacja regionalna i lekcja historii z elementami przyrody zostały zaliczone przez czwartoklasistów na 6. Później był czas na zabawy w wiosce indiańskiej. Rywalizacja obfitowała w emocje, które podbiło jeszcze ognisko i gra w piłkę nożną czy harce na placu zabaw. Kilka godzin upłynęło w miłej atmosferze. Klasy czwarte integrują się coraz lepiej i co ważne współpracują ze sobą.