W dniu 20 września przedszkolaki w całej Polsce świętowały Dzień Przedszkolaka.

Dzieci z oddziału przedszkolnego 0a przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”, które zorganizowała Pani Agnieszka Mucha i i Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie. Nasze przedszkolaki wspólnie z tysiącami dzieci w Polsce zaśpiewały piosenkę „Życie przedszkolaka”.

Miłą niespodziankę zrobili nam również uczniowie klasy IIIa, którzy w ten wyjątkowy dzień odwiedzili naszą grupę. Starsze dzieci zaprezentowały film, który stworzyły podczas edukacji zdalnej nt. ekologii, dzieci rozwiązywały zagadki i otrzymały kolorowanki, które były rozwiązaniem zagadek.

Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy medal, były tańce z balonami i zabawy z chustą animacyjną.