W dniach 26-30.04 dzieci z grupy OP zagłębiały się w tematyce związanej z patriotyzmem. Rozmawialiśmy o naszym kraju i mieście. Poznaliśmy symbole narodowe, stolicę Polski oraz ciekawe miejsca znajdujące się na mapie naszego kraju.

Ze względu na czas pandemii, dzieci swoje miasto poznały w innej formie. Dzięki uprzejmości Pana Burmistrza, Roberta Jakubowskiego obejrzały liczne pocztówki z ciekawymi miejscami naszego miasta.

Przedszkolaki wykonały liczne prace plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik: zrobiły kolorowe ramki, w których umieściły  pocztówki z kadrami Konstantynowa Łódzkiego, pokolorowały herb miasta, wykleiły flagę Polski oraz zaznaczyły na mapie Wisłę i stolicę.

Chłopcy i dziewczynki nauczyły się wierszy i piosenek patriotycznych, które z dumą i zaangażowaniem zaprezentowały online swoim rodzicom.

Zachęcamy do wzbudzania patriotycznych postaw już od najmłodszych lat.

Wychowawczynie