Miło nam poinformować, że dzięki cudownej współpracy z Biblioteką Miejską udało się nam zorganizować wystawę najwspanialszych prac projektowych uczniów klasy 6b. "Kuferki wdzięczności dla Ani Shirey" to projekt kończący pracę nad ponadczasową i ponadpokoleniową powieścią Lucy Maud Mondgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". Uczniowie własnoręcznie wykonali kuferki, do których mieli włożyć przedmioty kojarzące się z lekturą, list do Ani z podziękowaniami za to, czego nas nauczyła oraz przedmiot symbolizujący wartości, pasje czy ambicje każdego z nich. Powstały prawdziwe arcydzieła będące pamiątką po spotkaniu z rudowłosą bohaterką. Wystawa do obejrzenia na żywo w Bibliotece Miejskiej oraz u nas na stronie on-line. Zachęcamy do podziwiania.