"Dzień Pozytywnego Myślenia" w formie happeningu artystycznego to wydarzenie, które nawiązuje do własnych, indywidualnych przeżyć w samym procesie twórczym. Ekspresja i skumulowane emocje mogą w taki właśnie artystyczny sposób zobaczyć światło dzienne. Uczniowie klasy II c rozładowali swoje emocje i doskonale przy tym się bawiąc, uczestniczyli w przedsięwzięciu dotykając obszarów mało znanych tzw. sztuki współczesnej. Symbolika przekazu i pozytywne myślenie, zostało udokumentowane w postaci filmu, który możecie zobaczyć w naszej szkolnej galerii. Zapraszamy do oglądania i zabawy jednocześnie!!!Podziękowania dla p. Agnieszki Bogusz za przygotowanie uczniów do działania twórczego i wspaniałe doświadczenie artystyczne.