Biblioteka szkolna (w obydwu budynkach) została w ostatnim tygodniu wzbogacona o 177 książek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszymi nowościami przede wszystkim najmłodszych naszych czytelników. Mamy dla Was mnóstwo ciekawych książek. Spodoba Wam się na pewno „Banda z Burej”, „Emil z Smalandii”, „Biuro Detektywistyczne Lassego’’, „Hania Humorek”, „Magiczne drzewo”, „Zosia i jej ZOO” „Dzieci z Bullerbyn”, „Piaskowy Wilk”oraz wiele jeszcze innych fascynujących książek. Zachęcamy do czytania i wypożyczania. Wystarczy w dzienniku wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a książki będą czekały zarówna w budynku przy ul. Łódzkiej 117 i Łódzkiej 5/7.