Dzień Edukacji Narodowej klasa IV b  obchodziła w sposób nietypowy i jedyny w soim rodzaju. Odbyły się warsztaty artystyczne "Jak w teatrze z kulturą i edukacją na TAK!?", gdzie uczniowie spotkali się z profesjonalnym kostiumografem i scenografem, który przedstawił proces powstawania przedstawienia teatralnego oraz główne postaci twórców spektaklu. Uczniowie zagrali główne role w przygotowanej przez siebie insenizacji ( Milena) i stworzyli bardzo ciekawe widowisko z kostiumami i tekstem mówionym. Ten dzień okazał się strzałem w przysłowiową "10" , a pizza podsumowaniem wysiłków wszystkich dzieci zarówno aktorów, jak i widowni. Ten dzień zapamiętamy z pewnością, bo był atrakcyjny i z mnóstwem niespodzianek!