Zapraszamy...
Witam serdecznie i w imieniu organizatorów V Ogólnopolskiego Konkursu na Prezentację Multimedialną "MATMOMANIA z POLSKIM w TLE" SP nr 17 w Tychach, zapraszamy do udziału w konkursie indywidualnym matematyczno - polonistyczno - informatyczno - artystycznym. Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych z całej Polski.
Jak pisze organizator przedmiotem konkursu jest stworzenie prezentacji w programie Microsoft Power Point (wewnętrzna organizacja, ilustracja slajdów dowolna, maksymalnie 20 slajdów lub ciągłość odtworzenia do 5 min) w, której będzie zawarty jeden z poniższych tematów;
I.  Namaluj słowem dowolny stroficzny obraz poetycki, którego lirycznymi bohaterami bedą wielokąty.
II. Zredaguj ciekawą pracę obrazującą myśl Pitagorasa - "Liczby rządzą światem".
III. Napisz akrostych z ukrytym hasłem związanym z królową nauk.
Materiały źródłowe z poprzednich edycji konkursu znajdziecie na stronie internetowej www.sp17.tychy.szkolnastrona.pl

W prezentacji mogą znajdować się zdjęcia, rysunki (najlepiej wykonane samodzielnie przez ucznia), podkład muzyczny, filmy.
Ostatni slajd w prezentacji powinien zawierać informacje według wzoru:
imię i nazwisko, klas:, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, e-mail nauczyciela, nazwa szkoły, adres, e-mail szkoły, telefon szkoły.
Ważne! Każdy uczeń może przesłać na konkurs maksymalnie jedną pracę.

Prace należy nagrać na płytę CD lub DVD i dostarczyć wraz z wydrukowanym oświadczeniem uczestnika na adres Szkoła Podstawowa  nr 17 ul. Begonii 5 43-100 Tychy do dnia 6 maja 2020 r.z dopiskiem "Matmomania z Polskim w Tle". Wszystkie dane znajdziecie na stronie SP nr 17 w Tychach a prace wysyłacie na e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w przypadku www.wetransfer.com wg. sugestii organizatorów.
Serdecznie zapraszamy naszych uczniów do udziału w prezentacji interdyscyplinarnej obejmującej wiedzę i umiejętności, aż tylu przedmiotów! To konkurs dla Ciebie!

Nauczyciele matematyki, języka polskiego, informatyki i plastyki SP 1 im. Królowej Jadwigi  w Konstantynowie Łódzkim.