...za wiadomości, pozdrowienia i ogromne zaangażowanie!
Mijają kolejne tygodnie zdalnego nauczania. Choć na odległość i w zaciszu domowym, to dzieci  z oddziału przedszkolnego chętnie zdobywają nowe wiadomości.
Poprzez różne rodzaje, formy aktywności, między innymi zabawy muzyczno – ruchowe, doświadczenia i eksperymenty, prezentacje multimedialne, filmy edukacyjne, opowiadania poruszaliśmy takie tematy jak:
  • Wiosenne przebudzenie
  • Wiosenne powroty
  • Wielkanoc
  • Wiosna na wsi
  • Dbamy o przyrodę
Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Akcji „Kartka dla Medyka”, wykonały prace plastyczne dziękując w taki sposób za ciężką pracę pracowników służby zdrowia.
Dostajemy wiele zdjęć, widzimy wielkie zaangażowanie dzieci w wykonywane zadania i zdobywanie nowej wiedzy.
Dziękujemy Rodzicom i Naszym Kochanym Przedszkolakom za wiadomości, pozdrowienia i ogromne zaangażowanie!

Magdalena Lotka i Martyna Wróblewska
PS Przepraszam ale ze względu na szczupłość powierzchni hostingu, nie możemy zamieścić wszystkich zdjęć!