Zadaniem uczniów tego międzyszkolnego konkursu było przygotowanie flagi jednego ze wskazanych krajów. Technika i forma pracy była dowolna, liczyła się kreatywność i pomysłowość. Konkurs cieszył się ogromną popularnością wśród uczniów szkół podstawowych w naszym mieście.

W konkursie wzięło udział łącznie 52 prac. Wybór laureatów okazał się niezwykle trudnym zadaniem i trwał kilka dni. Nagrodzeni uczniowie:

I miejsce Hanna Grabowska kl. 4a SP 5
II miejsce Klaudia Łukaszewska kl. 5b SP 1
III miejsce Karolina Przybylak kl.6b SP 2

Wyróżnieni uczniowie:

Alicja Rumowicz kl 5b SP 1, Julia Banach kl 5b SP 1, Filip Wroński kl 5b SP 1, Olek Modrzejewski kl 4a SP 5, Nikodem Gmiński kl 6B SP 1, Jagoda Bakalarska kl 7a SP 1, Marcel Bakalarski kl4 SP 1, Monika Witek kl 4b SP 5, Szymon Staniecki kl 4 b SP 5.
Oliwia Kobierska kl 5b SP 5

Zwycięskie prace można oglądać na wystawie szkolnej oraz w galerii na stronie szkoły.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Niebawem przekażemy do szkół dyplomy wraz z nagrodami, oraz wręczymy je uczniom naszej szkoły.

organizator Aneta Wrońska