Dziękujemy wszystkim...

W dn. 29. listopada br. odbyła się regionalna konferencja OSERegio na której Pan Dyrektor odebrał nagrodę w postaci mobilnej pracowni multimedialnej. Organizatorem konkursu była Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy NASK. Tylko dwie szkoły z powiatu pabianickiego odniosły sukces.

OSE czyli Ogólnopolska Sieć Edukacyjna to projekt Ministerstwa Cyfryzacji przy udziale Ministerstwa Edukacji Narodowej zapewniający polskim szkołom bezpieczny i szybki Internet. Nasza placówka korzysta z dobrodziejstw programu od maja br.

Konkurs #OSEWyzwanie wyznaczył kilka zadań do realizacji: zgłoszenie szkoły do projektu mLegitymacja, przygotowanie do grafiki “Smart Szkoła”, zorganizowanie i zgłoszenie inicjatywy w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania – CodeWeek 2019 oraz zgłoszenie nauczyciela do programu #OSEHero.

Od miesiąca oferujemy naszym uczniom cyfrową legitymacje w ramach mLegitymacji. Nasza grafika została doceniona przez organizatorów otrzymując wyróżnienie. W październiku całą nasza szkoła realizowała różnorodne zadania w ramach CodeWeek 2019. W konkursie #OSEHero zgłosiliśmy Panią M. Wojtysiak, wieloletniego nauczyciela matematyki wyróżniając nowatorstwo i wszechstronność cyfrową.

Nasza placówka wzbogaci się o 16 laptopów w przenośnej szafie z punktem dostępowym. Wzbogacając tym samym naszą bazę materialną i mamy nadzieje podnosząc jakość kształcenia.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesu projektu. Czekamy na komputery!