...ważne problemy dotyczące życia...

27 listopada miała miejsce prezentacja przedstawień profilaktycznych przygotowanych przez dzieci i młodzież z przedszkoli oraz szkół z terenu naszego miasta.

Z radością informujemy, że Nasza Szkoła zajęła I miejsce w kategorii klasy IV-VIII.

Klasa Va pod kierunkiem wychowawcy - Małgorzaty Funkowicz- Kraty przygotowała ciekawe przedstawienie promujące zdrowy tryb życia pt. „Żyj zdrowo z humorem, sport twoim idolem”.

Scenariusz poruszał ważne problemy dotyczące życia bez uzależnień i podkreślał, jak istotną rolę odgrywa sport w naszym życiu . Poszczególne sceny przeplatane były piosenką i tańcem, które ożywiały spektakl, wprowadzając dynamiczny charakter oraz stały się kolejnym środkiem przekazu dla widza.

Sami aktorzy doświadczyli wielu pozytywnych emocji. Już w czasie przygotowań dyskutowali na poruszane w spektaklu tematy, uczyli się gry aktorskiej.

Naszym artystom życzymy kolejnych sukcesów!!!

Za pomoc i sugestie przy realizacji spektaklu dziękujemy Paniom: Ewie Będkowskiej, Iwonie Starkowskiej.

Małgorzata Funkowicz-Krata