Z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości 11 LISTOPADA  w naszej szkole odbyły się  uroczystości rocznicowe. Przygotowania obchodów tego Narodowego ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI  objęły  wiele obszarów prezentujących umiejętności dzieci i młodzieży,  dotyczące wiedzy z historii powszechnej, znajomości symboli narodowych, malowania, rysowania i realizacji zdjęć oraz aranżacji dekoracji.

Zaangażowanie w proces tworzenia, udział w przedstawieniu inspirowanym wartościami patriotycznych to najcenniejsze doświadczenie zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Niezwykłość tej kumulacji talentów uczniowski oraz pomoc rodziców w całym  akcie  przygotowań tworzy atmosferę patriotycznego święta w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim uczniom za siłę i moc przekazu wartości symbolizujacych miłość do ojczyzny zawartej w fotografii - prace grupowe w I Miejskim Konkursue Fotograficznym NIEPODLEGŁA W OCZACH DZIECI I MŁODZIEŻY  -  Konstantynów 2019. Podsumowanie konkursu etapu szkolnego w trakcie uroczystego zakończenia roku szkolnego. Dziękujemy  za wrażenia wizualne i prace plastyczne dzieciom tworzącym na świetlicy i kl. I c. Interesujące  dekoracje w przekazie 3D wykonały dzieci z kl."0" i kl. III c BRAWA! Dziękujemy szkolnej grupie artystycznej za aranżację dekoracji na wejściu  do szkoły  i pomoc przy dekoracji na sali gimnastycznej. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA składamy wspaniałym mamom Pani Ewie Rumowicz i Natalii Łukaszewskiej, których  wsparcie formalne i materialne jest bezcenne. Dzięki ich inicjatywie i pomocy w wykonaniu,  mogliśmy oglądać piękne barwne kompozycje  z woalu nawiązujące do WOLNOŚCI - biała gołębica na czerwonym tle.

DZIĘKUJEMY raz jeszcze za kulinarne doznania i słodycze w wykonaniu RADY RODZICÓW. RADOŚĆ  dzieci i uśmiech to widok najpiękniejszy.  Okolicznościowe wystawy fotograficzna i plastyczna jeszcze przez tydzień. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy tego dnia byli z nami i pomagali w prezentacjach rocznicowych.