...humory były doskonałe.

Koniec września upłynął uczniom klasy VIIa, VIIb i VIa pod znakiem INTEGRACJI. Jak się okazuje, takich zajęć nigdy za mało. Nowo utworzona klasa  siódma dwujęzyczna z kolegami z drugiej klasy siódmej i szóstoklasistami wraz z wychowawcami i psychologiem szkolnym, panią Olą Miklaszewską wybrała się do Burzenina, gdzie przez dwa dni odbywały się różnego rodzaju zajęcia.

Wspólnie spędzaliśmy czas, bawiąc się na sportowo i zacieśniając klasowe więzi. Tor łuczniczy, ścianka wspinaczkowa i linopark wywołały wiele emocji, a czas spędzony przy wieczornym ognisku umożliwił prowadzenie długich rozmów. Były też gry i zabawy integracyjne oraz wspólne zadania do rozwiązywania, które uczyły współpracy. Mimo jesiennej aury, nastroje i humory były doskonałe.