Święta Wielkanocne już blisko, a przed nami podsumowanie konkursu szkolnego "Pisanka Wielkanocna 2022" i wystawa najciekawszych prac w formie 3 D. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie artystycznym uczniów, rodziców i nauczycieli oraz pracowników szkoły. Najpiękniejsze pokażemy na okolicznościowej wystawie, a najlepsze wezmą udział w Konkursie Miejskim "Pisanka Wielkanocna 2022" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim. Nagrody czekają dla wszystkich uczestników we wszystkich kategoriach wiekowych! Klasa V b już przystąpiła do wykonania barwnych "cacuszek" z kolorowych koralików, tasiemek, koronek i dżetów dla podkreślenia tradycji i obyczajów kulturowych związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Serdecznie wszystkich zapraszamy i czekamy z niecierpliwością do 6.04.2022 (środa).

Koordynator szkolnych działań artystycznych Wiesława Przybyło-Cieślik.