...i pamiętamy...

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję "Serce na gwiazdkę" - organizowaną przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Dzięki tej inicjatywie dzieci z ubogich rodzin otrzymają świąteczne prezenty w swoich domach, do których uda się św. Mikołaj. W naszej szkole zebrano 20 kilogramów słodyczy. Szczególne podziękowania należą się klasie "0" z budynku przy Łódzkiej 5/7, która podarowała najwięcej słodkości.

Dziękujemy również wszystkim, którzy poprzez zbieranie plastikowych zakrętek włączają się w akcję "Zostań Super Zakrętakiem". Ta ekologiczna inicjatywa pomaga spełniać marzenia podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci z ulicy Łupkowej. W obu budynkach naszej szkoły zebrano kilkaset kilogramów zakrętek.

Serdeczne gratulacje kierujemy także w stronę naszych wolontariuszy z klas ósmych i siódmych, którzy w niedzielę 17 listopada pomagali w zbiórce na bardzo kosztowną operację dla chorej Kasi, organizowanej przez parafię Narodzenia NMP w Konstantynowie Łódzkim.

W naszej szkole lubimy pomagać i pamiętamy, że ofiarowane dobro zmienia świat na lepsze!