Zapraszamy...

Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Pan Robert Jakubowski ogłosił konkurs plastyczny i informatyczny "Tu się meldujesz, dużo zyskujesz" dla uczniów konstantynowskich szkół podstawowych.

Uczestnik może zgłosić do konkursu zarówno jedną pracę plastyczną jak i jedną pracę informatyczną. Plakat plastyczny (format dowolny) musi zawierać własne hasło promocyjne, zachęcające nowych mieszkańców do zameldowania się w Konstantynowie Łódzkim. Natomiast animacja komputerowa (czas trwania maksymalnie do 2,5 min), możę być wykonana w formacie Flash, Skratch, GIF lub innym. Animacja ma zawierać własne hasło promujące akcję meldunkową w naszym mieście.

Termin i miejsce składania prac: etap szkolny - do 7. maja 2019 r. Etap miejski - zakończenie do 30 maja 2019 r.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Regulamin konkursu.
Formularz konkursowy.