Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach artystycznych międzynarodowych i ogólnopolskich plastyczno-fotograficznych:

1. XV Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny pt."Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii", Lublin - termin do 1 marca 2023, opiekun art.

Wiesława Przybyło-Cieslik.

2. XXI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt."Tradycje wielkanocne", POKiS Płock - termin do 9 marca 2023 opiekun art. Wiesława Przybyło-Cieślik.

3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt."Moja biblioteka", Racibórz MBP, formuła konkursu indywidualna i rodzinna - termin do 15 marca (etap szkolny i wystawa), 20.03.2023 wysyłka prac.  Koordynator konkursu Ewa Pawlak.

Uwaga! Ze względu na wysyłki i dokumentację prac, podajemy daty wcześniejszych realizacji niż jest to przewidziane regulaminem.

Prosimy o kontakt indywidualny uczestnika z koordynatorami konkursów - przygotowanie karty zgłoszenia i ewentualna korekta pracy.