Koduj z Gigantami to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, odbywające się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w Polsce i za granicą. Zapisy startują już 17 stycznia na stronie www.kodujzgigantami.pl.
Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.  Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach (w tym w Pabianicach), a także w formie online (w witrynie projektu). Akcja prowadzona będzie stacjonarnie w dniach 5-6 luty w Pabianicach, ul. Piłsudskiego 7.
Zapraszam do skorzystania z kolejnej możliwości rozwoju swoich zainteresowań w obszarze nowych technologii!