Zapraszamy bardzo serdecznie w imieniu dyrekcji Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim do udziału w konkursie plastycznym "Kartka patriotyczna" zorganizowanego z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Format pracy A5 (złożone A4 na pół) w technikach: malarstwo akrylowe, mazaki cienkopisy, pastele tłuste. Na stronie facebook-a tej instytucji znajdziecie całą dokumentację: regulamin i kategorie wiekowe, kartę zgłoszenia, jak również oświadczenie o udostępnianiu danych osobowych. Hasło przewodnie, które należy umieścić w pracy to min. "Polak Polakowi bratem" itd. Linki do dokumentacji konkursowej i wszelkie zapytania kierujemy do koordynatora konkursów artystycznych na terenie szkoły WPC.

Serdecznie zapraszam! Pierwsze prace już się pojawiły! Dziękujemy!