Wyniki konkursu plastycznego pt. "SPÓJRZ OKIEM ARTYSTY - FRIDA KAHLO"  ? Wrocław 2021.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli indywidualne nagrody, wyróżnienia i nominacje w malarskim konkursie ogólnopolskim na temat twórczość meksykańskiej artystki Fridy Kahlo.

NAGRODA - Alicja Rumowicz kl. VI b
WYRÓŻNIENIE - Antonina Grek kl VII b

Nominacje do wystawy pokonkursowej otrzymali:
Nikodem Gmiński kl. VII b, Julia Kopecka  kl. VIII b, Klaudia Łukaszewska kl. VI b.

Słowo od organizatora:
?  Dwustu autorów prac zainspirowanych twórczością Fridy stworzyło piękny klimat barwnej opowieści o człowieku, o kobiecie obdarzonej wielką, twórczą pasją i wrażliwością.
? Poziom artystyczny prac zachwyca talentem młodych twórców i świetną pracą dydaktyczną ich opiekunów artystycznych.
? Gratulujemy - Galeria

Brawo kochani i tak trzymać! Frida czaruje, a jej magiczna twórczość widać zaraża swym pięknem. Nagrody już czekają!