Zapraszamy!!!

Gorąco zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS z języka angielskiego (sesja wiosenna), która odbędzie się w formie zdalnej w dniu 24 marca 2021 r.  Regulamin konkursu wraz z archiwum testów i kluczem odpowiedzi z lat poprzednich znajdziecie na stronie OLIMPUS - Olimpiady szkolne.  Konkurs ma formę testu wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane zostaną 4 odpowiedzi, z których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie odpowiedzi mogą być poprawne. Uczeń ma także możliwość wstrzymania się od odpowiedzi na dane pytanie.

Chęć udziału prosimy zgłosić swojemu nauczycielowi języka angielskiego do dnia 12 marca.

Nauczyciele języka angielskiego