Dziękujemy wszystkim rodzicom klasy II c i kl. II d, którzy wsparli nasz pomysł organizacji Dnia Patrona Szkoły Królowej Jadwigi. Chcieliśmy, aby ten Dzień w sposób szczególny zapadł wszystkim w pamięci, nie tylko od strony  wizualnej, ale przede wszystkim duchowej. Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli nasze przygotowania oraz obdarowali dzieci i młodzież słodyczami oraz owocami.

W szczególności pragniemy podkreślić zaangażowanie i natychmiastowy odzew ze strony właścicieli Piekarni AGANA  z Konstantynowa Łódzkiego Pani Anny i Dariusza Baczmagów, którzy przygotowali na nasz dworski stół 2 blachy pysznego ciasta drożdżowego. Dzięki temu mogliśmy obdarować zarówno przybyłych do nas gości, jak również dzieci i młodzież z naszej szkoły. Dziękujemy również Pani Anecie Tomaszewskiej za pyszne pierniki, które osobiście zafundowała i przywiozła z cukierni PTYŚ z Łodzi, bo bez tego symbolu dostatku, stół nasz byłby ubogi. Za wspaniałe ciasto tiramisu Pani Annie Marszałek, za rogaliki Pani Izabeli Catanalotti, cudowne babeczki Pani Monice Czyżewskiej i jeszcze raz wszystkim mamom, które na prośbę organizatorek o wsparcie odpowiedziały "Nie ma sprawy, super pomysł!!! POMOŻEMY.

A my w imieniu dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi i pracowników oraz zachwyconych dzieci i młodzieży, jeszcze raz pięknie DZIĘKUJEMY!!!

ptyssponsorzy