Z wielką przyjemnością informujemy, iż podczas tegorocznej zbiórki uzbieraliśmy 2300 kg kasztanów!!! Konto Rady Rodziców zostało zasilone kwotą 2300 zł ze sprzedaży kasztanów.

Za zebrane pieniądze  z tej akacji zostały kupione ławeczki dla uczniów, które ustawiliśmy na szkolnym korytarzu. Najaktywniej do naszej akcji włączyły się klasy V B, II C i I C, które uzbierały najwięcej kasztanów. Brawo!

W podziękowaniu za udział w szkolnej akcji kasztankowej Dwa Urocze Ludziki Kasztankowe rozdały wszystkim uczniom naszej szkoły cukierki Kasztanki, ufundowane przez Radę Rodziców.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Uczniom i ich Rodzinom za zaangażowanie. Szykujmy się już na następny rok - może uda się pobić tegoroczny wynik.

Rada Rodziców i Dyrektor szkoły.