Uczniowie naszej szkoły wspaniale radzą sobie na zajęciach artystycznych wykonując różnego rodzaju prace związane przede wszystkim ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Tradycje kulturowe upowszechniane wśród dzieci niosą za sobą zarówno obszerną symbolikę, jak i potencjał twórczy - formę i kolor. Ten wyraźny zapał dotyczący samego procesu tworzenia np. Palmy Wielkanocnej, Pisanki, czy Koszyczka Wielkanocnego raduje oczy i przynosi wiele radości. Nasi podopieczni sami rysują i malują, a następnie przetwarzają gotowe elementy, kreując jednocześnie własną indywidualną formę w 3 D. No i tyle radości! Dzięki wspaniałym dziewczynom Zuzi, Nikoli, Nataszy i Julii możemy oglądać dokumenty  w postaci zdjęć i filmów. Dziewczyny tak trzymać!