Dnia 13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania, podczas której uczniowie klasy Ia, Ib, Ic, Id zostali pasowani na uczniów i tym samym oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej. Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne oraz umiejętność odpowiedzi na szereg bardzo ważnych pytań. To był egzamin, który zdali na szóstkę. Złożone ślubowanie i pasowanie symbolicznym ołówkiem przez Pana Dyrektora oficjalnie zakończyło okres próby i przypieczętowało przynależność uczniów klas pierwszych do naszej szkoły. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i birety ufundowane przez Radę Rodziców oraz szkolną legitymację i tarczę. Po oficjalnej części uroczystości, dla każdej z klas został przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek. To był wspaniały dzień pełen wrażeń i radości! Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i radości ze zdobywanej wiedzy. Wychowawcy klas serdecznie dziękują Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości oraz Samorządowi Uczniowskiemu za zaangażowanie i udział w programie artystycznym.

Podczas uroczystości wykorzystano urządzenia multimedialne w jakie została wyposażona szkoła w ramach programu “Laboratorium przyszłości”.