... dniem pełnym wrażeń.

1 października był dla dzieci z oddziałów przedszkolnych 0A i 0B dniem pełnym wrażeń. Przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami udały się na wycieczkę autokarową do Ośrodka Szkoleniowo-Jeździeckiego „De La Sens” w Czołczynie. Czekało tam na nie wiele atrakcji, między innymi była przejażdżka bryczką i jazda na koniu, gra terenowa o tematyce jeździeckiej, ognisko z pieczeniem kiełbasek, pokazy jeździeckie, zajęcia teoretyczne i praktyczne z końmi, gry i zabawy ruchowe – strzelanie z łuku, rzut podkową. Dzieci poznawały świat przyrody i zwierząt patrząc, słuchając,dotykając.

Wspólnie spędzony czas, w miłej i życzliwej atmosferze był okazją do rozbudzenia w dzieciach poszanowanie do świata zwierząt i roślin oraz doskonałą okazją do zacieśnienia więzi, integracji z grupą i doskonałej zabawy! Dzieci troszkę zmęczone ale bogate w nowe doświadczenia i z uśmiechami na buziach wróciły do szkoły planując kolejne wojaże!