Gratulujemy i dziękujęmy!
W wojewódzkim plebiscycie Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego i Naszego Miasta "Nauczyciel na Medal" laureatem została nasza koleżanka, matematyk z wieloletnim doświadczeniem i niesamowity wychowawca. Pani mgr Jolanta Szymborska jest IV najlepszym nauczycielem województwa łódzkiego i I powiatu pabianickiego. Cieszymy się z tego niezmiernie, gratulujemy i życzymy jeszcze wielu okazji do tak cudownych nagród, tym ważniejszych, że przyznanych przez uczniów i ich rodziców.

Jednocześnie miło nam zakomunikować, że Gimnazjum Nr 1 będące obecnie częścią SP 1 zostało najlepszą szkołą powiatu pabianickiego.

Gratulujemy wieloletniemu dyrektorowi gimnazjum, pani Barbarze Zawadzkiej, obecnemu dyrektorowi, panu Arturowi Śnieguckiemu oraz wszystkim nauczycielom gimnazjalnym.