Dziękujemy...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/unicef oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Projekt Klubu Szkół UNICEF „Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę” spotkał się ze znacznym zainteresowaniem i odzewem ze strony wszystkich członów naszej szkolnej społeczności. Ogromnemu zaangażowaniu uczniów towarzyszyło nie mniejsze przejęcie ich rodziców i dziadków, którzy podkreślali, że bardzo porusza ich problem dzieci dotkniętych wojną.

Akcję zbiórkową prowadziliśmy w tym roku w dwóch budynkach naszej szkoły w marcu 2018 roku.

Podczas realizowanych w ramach projektu zajęć dzieci z klas I – III były zafascynowane niezwykłą, pełną optymizmu i determinacji, postawą dziewczynki o imieniu Saja. Podziwiały jak zmaga się z trudnościami i bólem, których doświadcza w wyniku trwającego w Syrii konfliktu. Przygotowując kartki dla rówieśników z Syrii, właśnie tę postać czyniły adresatką swoich życzeń.

Uczniowie klas IV – VII oraz II – III gimnazjum pod kierunkiem Pani Małgorzaty Winiarczyk kwestowali na rzecz Syrii, rozdając rodzicom ulotki informacyjne. Również podczas obchodów Święta Patrona wolontariusze odwoływali się do dobroczynności królowej Jadwigi, częstowali gości ciastami i zbierali datki do puszek.

Zebraną w wyniku sprzedaży kartek oraz rozprowadzania ulotek kwotę 684 zł przekazaliśmy na konto UNICEF. Dziękujemy!

{gallery}/phocagallery/2017-2018/unicef{/gallery}