Babcie w locie z Dziadkiem

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/wlocie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W czwartek 25 stycznia do najmłodszych uczniów naszej szkoły przybyli wyjątkowi goście. W ramach cyklu "Wielcy i znani czytają dzieciom i młodzieży" odwiedziły nas Babcie w locie z Dziadkiem: babcia Basia, Ela, Ania, Ewa i dziadek Stefan. W wykonaniu grupy dzieci usłyszały wierszyki i piosenki traktujące o tym, co w życiu najważniejsze, przyjaźni, rodzinie i radości. W zabawnych tekstach napisanych przez grupę można odkrywać wartości, które dla kształtowania postaw i wrażliwości dzieci są niezbędne.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały występ i czekamy na kolejny. Dzięki uprzejmości babć i dziadka otrzymaliśmy również książeczki z wierszykami i bajkami, a milusińscy na pamiątkę dostali piękne zakładki przypominające o wspólnym spotkaniu. Na stronie TV Konstantynów można zobaczyć relację z uroczystości, do czego serdecznie zachęcamy.

{gallery}/phocagallery/2017-2018/wlocie{/gallery}