W dniu 25 kwietnia 2023 roku już po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarium imprez szkolnych. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta.

W ramach tej uroczystości społeczność szkolna poznaje kulturę rożnych krajów poprzez taniec, muzykę i śpiew. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne, taneczne, a przede wszystkim językowe. Były piosenki, hip-hop, balet i tańce bawarskie. Prócz słynnych artystów gościliśmy też Króla Henryka, Królową Elżbietę I i Królową Wiktorię wraz z Prezydentem Joe Biden’em, a nawet Szkota w tradycyjnej kraciastej spódnicy. Najmłodsi uczniowie przygotowali wspaniałe stoiska reprezentujące kraje z różnych zakątków świata wraz z typowymi dla nich potrawami. Degustacji nie było końca. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniała zabawę.

Nauczyciele języków obcych