Jest w naszej szkole grupa uczniów, których pasją jest śpiewanie. Występy na scenie to duże przeżycie i spełnianie marzeń - tym bardziej cenne, kiedy można je połączyć z czynieniem dobra.

W czwartek 13 kwietnia nasze uczennice odwiedziły Zakład Opiekuńczo – Leczniczy FEL-MED w Konstantynowie Łódzkim dając piękny Koncert dla pensjonariuszy ośrodka. Widzieliśmy ile wzruszeń i radości daje osobom chorym odrobina serca i muzyki.

Nie był to pierwszy raz, kiedy śpiewając i tańcząc mogliśmy pomagać.

24 marca grupa uczniów naszej szkoły wystąpiła w MSK Lutnia w Łodzi biorąc udział w charytatywnym Koncercie na rzecz podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci na ul. Łupkowej. Zebrane podczas imprezy pieniądze przeznaczono na zakup cennego urządzenia medycznego, które pomaga w pielęgnacji ciężko chorych dzieci.

Śpiew, taniec, muzyka – to wspaniały sposób na rozwijanie talentów, zainteresowań, artystyczne i twórcze spędzanie wolnego czasu. Jest też pięknym darem, którym można się podzielić…

Zapraszam do śpiewania :)