Organizatorem Międzyszkolnego Konkursu –„Człowiek – Równowaga - Zdrowie” jest II LO w Łodzi pod patronatem Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi oraz Fundacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Celem konkursu jest pogłębianie i rozwijanie zainteresowań uczniów na temat funkcjonowania własnego organizmu, kształtowanie postaw i zachowań prozdrowotnych i proekologicznych, uświadomienie wzajemnych relacji człowiek – środowisko kształtujących się na przestrzeni milionów lat ewolucji.

Uczniowie klasy 8b Wiktor Walczak i Aleksander Madera zostali finalistami tego konkursu oraz zajęli 2 miejsce w konkursie na poster „Poczuj klimat”. Otrzymali dyplomy uznania, nagrody książkowe i rzeczowe.

Gratulujemy!!!